Op adem komen -voor dertigers en veertigers- Op adem komen -voor dertigers en veertigers-

zoomen en wandelen met de ‘middengeneratie’
Een jaar coronatijd intussen. Hoe hou je het vol? Wie weet voel je je opgesloten in je eigen huis. Ben je druk met online werk, drukte thuis en wellicht met zorgen om / voor anderen. Lukt het wel genoeg op adem te komen? 
Met een zoom- en wandelgroep willen we daar in de komende weken aan werken.  Drie avonden in maart met eerst een half uurtje, van 19.30-20. 00 uur, een online-moment van stilte en bezinning rond een psalm. Hoe zitten we erin? Waar putten we kracht uit? Daarna, om 20.00 uur, ga je met één ander van de groep een half uur een ommetje maken. Wandelen en nadenken over een gespreksvraag die je naar aanleiding van de psalm meekrijgt. We gebruiken het boekje : “Als het leven kantelt, psalmen in coronatijd” uitgegeven door de Protestantse Kerk. Heb je belangstelling of wil je meer weten, meld je dan graag. Dat geldt ook wanneer je alleen zou willen aanschuiven voor het online halfuur. Stuur gerust een mail  p.f.goedendorp@pknleersum.nl en je krijgt een PDF van het boekje toegestuurd en t.z.t. de link voor de onlinebijeenkomst.
ds. Pieter Goedendorp

 
terug